گاج
به نظر من یکی از دلایل اینکه دانش آموزان در مقاطع بالاتر در دروس مفهومی به مشکل بر می خورند، اینه که این مشکل یک مسئله ریشه ای هستش; مسئله ای که خیلی سال های پیش، تو مقاطع پایین تر باید حل بشود.
چند روز پیش که با یکی از بچه های فامیل در مورد درس اش حرف می زدم، متوجه شدم که در درس ریاضی مشکل دارد و سر کلاس توضیحات معلم را متوجه نمی شود. اولین راه حل و پیشنهادی که به ذهن من رسید این بود که یک کتابی که حاوی درسنامه های جامعی باشد برایش بخرم. از آن جایی که من لذت خواندن دروس ریاضی و فیزیک را با کتاب های اتشارات گاج تجربه کرده ام و از طرف دیگه چون نیاز به کتابی داشتم که دانش آموز را برای امتحان های مدرسه آماده کند انتخابی که من داشتم کتاب پرسمان گاج بود.

طبق معمول با یک جستجوی ساده تو گوگل دیدم که فروشگاه اینترتی گاج، کتاب را با یک تخفیف خوب به فروش گذاشته است. تخفیفی که با وجود اضافه شدن هزینه پستی (۳۰۰۰ تومان) باز هم با قیمت تمام شده کمتر از قیمت پشت جلد به دست من رسید.
پاکت پستی که با قیمت ۱۵۵۰۰ تومان به دست من رسید حاوی یک جلد کتاب به قیمت ۱۷۰۰۰ تومان، یک هفته نامه به قیمت ۱۵۰۰ تومان، به علاوه سی دی محتوی ۸ ترانه، به عنوان هدیه بود. راستی یه فاکتور هم داشت:)))
البته یادم هست که خریدن کتاب اولین و شاید راحت ترین گام برای شروع یک تغییر است و اگر قرار است تاثیری روی رشد یک دانش آموز تو یک درس خاصی داشته باشم باید روند پیگیری رو بعد از خرید این کتاب ادامه بدهم تا شاید شاهد موفقیت یک دانش آموز در آینده نزدیک باشم.

موفق باشید;
سعید صلاحی نیارق

1 دیدگاه در “تجربه خرید اینترنتی کتاب از گاج

  1. مرتضی

    با سلام‌ مفید و آموزنده بود‌.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>